Pension in Jugendstil-Villa Oberhofer
U kijkt vast al uit naar een weldoende vakantie in onze betoverend mooie villa in Jugendstil in de wijnvrolijke stad Edenkoben. Wie ontspanning zoekt en het leven van alledag even achter zich wil laten, die vindt hier precies wat hij of zij zoekt. Onze villa is een ideaal uitgangspunt voor uitgebreide wandel- en fietstochten in het Pfälzer Wald met zijn vele burchten en kastelen.
In onze bekende huisbranderij bieden wij u uitgelezen distillaten aan.
Voel u goed in onze gezellige tweepersoonskamers, allemaal ingericht in betoverende Jugendstil. Alle kamers hebben douche, toilet, tv en telefoonaansluiting.
De romantische tuin nodigt bij mooi weer uit om te zonnebaden. ’s Ochtends verwennen we u met een hartig ontbijt om de dag goed te beginnen. ’s Avonds kunt u zich ontspannen in onze fitnessruimte.
Geniet van de wijnen van ons wijngoed, daar waar ze groeien, geperst, opgeslagen en gebotteld worden.
In onze nabijgelegen vinotheek en in het centrale wijncafé kunt u de uitgelezen wijnen ook proeven.
Een van de grootste en oudste wijnfeesten van Duitsland, het Weinfest der Südlichen Weinstraße, lokt in september vele duizenden vrienden van wijn, hartige keuken en de Pfälzer gezelligheid naar Edenkoben.
Naast het Weinfest en de Owwergässer Winzerkerwe heeft Edenkoben met de zetellift naar de top van de Riedburg nog meer te bieden.
Naast de voornoemde feesten en tips voor uitstapjes in de buurt van Edenkoben is de villa Ludwigshöhe de hoofdattractie. Het tussen Rhodt unter der Riedburg en Edenkoben liggende kasteeltje van koning Ludwig I van Beieren is altijd een uitstapje waard.
We wensen u een aangenaam verblijf en kijken ernaar uit u opnieuw te ontmoeten.
de familie Oberhofer
|
|
Uitrusting van de kamers
Aanbiedingen in dit huis en in de nabije omgeving
Beleven en ontspannen
Eten & drinken
Dienstverlening van het huis
Ligging en omgeving
Legende
|
|
|