Hartelijk welkom in vakantewoning Specht
Onze op het zuiden gelegen vakantiewoning van 65m² is het ideale vertrekpunt voor uitstapjes naar bezienswaardigheden aan de Rijn en de Moezel, bijvoorbeeld naar Cochem, de Eltzburcht, de benedictijnerabdij Maria Laach, Koblenz met de Duitse hoek en de vesting Ehrenbreitstein of de Lorelei bereikt u in 30 minuten. Een rijkelijk aanbod aan informatiemateriaal en wandelkaarten maakt het u makkelijk om de weg te vinden in uw nieuwe omgeving. Bij het plannen helpen wij u natuurlijk graag!
Wakker gemaakt worden door het kwinkeleren van de vogeltjes, bij het ontbijt op het terras genieten van dat eenmalige panoramische vergezicht op de Hunsrück – absolute rust!
Bij weekboekingen brengen wij graag een avond met u door in onze oorspronkelijke wijnkelder.
De bijzonder goed uitgeruste vakantiewoning met terras en ligweide kreeg 4 sterren van de Duitse Vereniging voor Toerisme.
De woning met aparte ingang beschikt over een tweepersoonsslaapkamer, een badkamer, een tweede toilet, een woonkamer met slaapbank en eethoek, volledig ingerichte ingebouwde keuken: o.a. oven, magnetron, toaster, koffiezetapparaat, allessnijder, eierkoker.
Om u te ontspannen bieden wij u de krant van de dag aan, sateliettelevisie, dvd-speler, stereo-installatie, eigen telefoonaansluiting en gratis internettoegang via WLAN.
U kunt de wasmachine en de droger gebruiken, er zijn voldoende handdoeken beschikbaar, tafel- en keukenlinnen is voorzien.
Uw auto kunt u kwijt op de parkeerplaats van het huis of in de carport, die 50m verdereop ligt.
Wij kijken uit naar uw bezoek!!
de familie Specht
|
|
Uitrusting van de kamers
Aanbiedingen in dit huis en in de nabije omgeving
Beleven en ontspannen
Dienstverlening van het huis
Ligging en omgeving

8 km Verwijderd.

45 km Verwijderd.

ist die A 61 .

200 m Verwijderd.
Beurs 20 km
Verwijderd.
Legende
|
|
|